Zarząd Fundacji

Jacek Sańko

ja

Animator, ekonomista, przedsiębiorca społeczny od wielu lat związany z edukacją formalną i pozaformalną realizując projekty ze szkołami, nauczycielami i uczniami. Jako prezes współtworzy Fundację Instytut Badania i Rozwoju Aktywności Społecznej. Pracuje na rzecz uwspółcześnienia edukacji w Polce tak, aby rozwijała ludzi i przygotowywała młodzież do świata, który jeszcze nie istnieje.

Prywatnie miłośnik sztuk walki (praktykuje Karate Kyokushin), filozofii stoickiej i nowych technologii.

 

Rada Fundacji

Jacek Sańko

ja

Animator, ekonomista, przedsiębiorca społeczny od wielu lat związany z edukacją formalną i poza formalną realizując projekty ze szkołami, nauczycielami i uczniami. Jako prezes współtworzy Fundację Instytut Badania i Rozwoju Aktywności Społecznej. Pracuje na rzecz uwspółcześnienia edukacji w Polce tak, aby rozwijał ludzi i przygotowywał młodzież do świata, który jeszcze nie istnieje.

Prywatnie miłośnik sztuk walki – praktykuje Karate Kyokushin, rozwoju osobistego, nowych technologii oraz kontemplacji przyrody i sztuki.

Radosław Kowerko

Nowy obrazUkończone uczelnie – Uniwersytet Zielonogórski (Wydział Humanistyczny – kierunek politologia, specjalność europeistyka), Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (Wydział Zarządzania – studia III stopnia); Doświadczenie zawodowe – 11-letni staż pracy przy wdrażaniu funduszy europejskich i współpracy z organizacjami pozarządowymi; obecnie kierownik biura w Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania Dolina Samy

Współpraca z Fundacją IBRAS od początku jej istnienia, Członek Rady Fundacji i jej dobry duch przy kreowaniu nowych pomysłów i realizacji działań organizacyjnych

Społecznik, animator działań w środowiskach lokalnych, propagator sąsiedzkiej współpracy, miłośnik gier zespołowych – Wiceprezes Towarzystwa Sportowego ZEW Świebodzin (piłka ręczna)

Martyna Markiewicz

Jestem absolwentką europeistyki UAM. Koordynuję projekty edukacyjne związane z prawami człowieka, edukacją globalną, edukacją antydyskryminacyjną, na co dzień pracuję  jako koordynatorka aktywizmu Amnesty International Polska. Od wielu lat we współpracy z różnymi organizacjami pozarządowymi prowadzę warsztaty edukacyjne, staram się cały czas rozwijać i kształcić w zakresie kompetencji trenerskich. Edukacyjnie zafascynowana jestem dramą i Teatrem Forum oraz wykorzystaniem gier w nauczaniu.

Z Funadcją związana jestem od początku jej istnienia – byłam  jedną z fundatorek IBRASA. Obecnie wspieram działania na odległość, przede wszystkim prowadząc różnorodne warsztaty. Mój ulubiony projekt IBRASowy, który zawsze będzie głęboko w moim sercu to Pracownia Przyszłego/ej Wychowawcy/czyni – cykl szkoleń z zakresu edukacji obywatelskiej dla studentów/ek pedagogiki. Udało nam się przeprowadzić trzy cykle i zainspirować kilkadziesiąt osób po drodze 🙂