Filmowe biesiadowanie pod chmurką

Categories: Aktualności,Aktualności Edukatornia Rokietnica

To już kolejna odsłona spotkań z kinem plenerowym w Rokietnicy.  W tym roku Kino Plenerowe będzie miało swoja premierę 24 czerwca. Tego dnia Edukatornia przy Fundacji IBRAS oraz Biblioteka Gminna w Rokietnicy zapraszają na pierwszy seans pod chmurką. O 21.30 najmłodsi będą mogli obejrzeć coś dla siebie, nieco później obejrzymy film dla trochę starszych mieszkańców.

Przed projekcją filmów serdecznie zapraszamy na grillowanie i biesiadowanie, które rozpoczynam już od 18.00. Prosimy o zabranie kocy i przekąsek. Grille będą bezpłatnie do wypożyczenia na miejscu. Mamy również solidny zapas brykietu, który będziemy bezpłatnie rozdawać.

Na kolejne seanse zapraszamy 27 sierpnia. Tym razem seanse rozpoczniemy od 20:00. Podobnie jak na rozpoczęcie wakacji, tak i na ich zakończenie wyświetlimy 2 filmy: jeden dla naszych milusińskich, drugi dla starszych widzów.

Jakie filmy zobaczymy? Sami możecie o tym zadecydować! Wystarczy wypełnić internetową ankietę: http://goo.gl/forms/9zRvcK0mNt  Na Wasze głosy czekamy do 15 czerwca.

Gdzie się spotykamy: teren przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy.

Udział: BEZPŁATNY.

Aktualne informacje można śledzić na FB www.facebook.com/424088197707648

Kino Plenerowe finansowane jest ze środków Powiatu Poznańskiego, Gminy Rokietnica oraz środków z 1% podatku.

 

Współfinansowane ze środków Gminy Rokietnica v2
powiat
Author: jacek.sanko

Dodaj komentarz